Przeglądaj poprzez

Ranking kredytów gotówkowych – listopad 2017

Przygotowany przeze mnie ranking kredytów gotówkowych to zestawienie najciekawszych listopadowych ofert w polskich bankach.

1. BGŻ BNP Paribas – Kredyt gotówkowy

Możemy otrzymać nawet 200 000 zł. Oprocentowanie pożyczki jest stałe. Oferta obejmuje ubezpieczenie, jednak składki są niestety dość wysokie. Okres kredytowania waha się od 6 miesięcy do 10 lat, w zależności od kwoty.

2. Alior Bank – Pożyczka 5% z gwarancją

Maksymalna kwota kredytu wynosi 200 000 PLN z 120-miesięcznym okresem spłaty. Możemy skorzystać z oferty bez odwiedzania oddziału banku, przesyłając formularz online. Do 4000 zł płatność bez żadnych dokumentów od pracodawcy. Dość tania pożyczka i atrakcyjne warunki umowy.

3. Eurobank – Pożyczka

W tej ofercie zyskujemy możliwość skorzystania z wakacji kredytowych, nawet po pierwszych 6 ratach. Oprocentowanie kredytu w Eurobanku jest stałe. Maksymalna kwota kredytu wynosi 120 000 PLN. Okres kredytowania wynosi od 3 do 108 miesięcy.

4. PKO BP – Mini Ratka

Zalety to atrakcyjna miesięczna rata, elastyczne terminy naszej spłaty oraz przelewy gotówkowe nawet w dniu złożenia wniosku. Wysokie prowizje naliczane są przez bank to niestety spora wada. Okres kredytowania do 96 miesięcy, maksymalna pobrana kwota – 120 000 zł.

5. InBank – Pożyczka gotówkowa

Aby uzyskać pożyczkę, nie musimy dołączać zaświadczenia od pracodawcy. Wszystko, co powinniśmy zrobić, to załączyć wyciąg z konta bankowego. Trzeba mieć ukończone 21 lat. Okres kredytowania w InBanku wynosi od 4 do 60 miesięcy. Możemy zyskać do 50 000 zł.

Paweł

Paweł

Interesuję się finansami i chętnie pomogę w podjęciu optymalnej decyzji.
Paweł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *