Przeglądaj poprzez

Ranking kredytów gotówkowych – styczeń 2018

W życiu zdarzają się sytuacje, kiedy potrzebujemy szybkiej gotówki w niewielkiej kwocie. Są to najczęściej niezapowiedziane wydatki, bądź bieżące potrzeby. Parametrami branymi pod uwagę będzie kwota 10000 zł na 10 miesięcy. W moim rankingu wezmę pod uwagę RRSO.

Pierwsze miejsce zajmuje Bank Pekao i jego pożyczka na dowolny cel. Tutaj RRSO wynosi 23,14%. Zaletami oferty jest możliwość wcześniejszej spłaty bez opłat i negocjacji oprocentowania oraz to, że bank nie wymaga poręczycieli. Minusem może być brak możliwości skorzystania z tzw. wakacji kredytowych.

Drugie miejsce przyznaję mBankowi, gdzie RRSO wynosi 24,52%. Pomimo możliwości negocjacji oprocentowania, jak i wcześniejszej spłaty bez ponoszenia dodatkowych kosztów, mały minus przyznaję za wymagane oświadczenie o zarobkach.

Trzecie miejsce zajmuje BGŻ BNP Paribas, z RRSO na poziomie 24,84%. W tej ofercie zaletą jest niewątpliwie możliwość negocjacji oprocentowania, czy też wcześniejszej spłaty, minusem wymagana zgoda współmałżonka.

Czwarte miejsce dla kredytu gotówkowego PKO BP i jego „mini ratki” na dowolny cel, gdzie RRSO wynosi 28,52%. Tutaj dużą zaletą jest brak konieczności okazywania zaświadczeń o zarobkach, wystarczy tylko wyciąg z konta bankowego. Ponadto bank gwarantuje szybkie rozpatrzenie wniosków. Zasadniczo ta oferta nie ma minusów.

Mój ranking kredytów gotówkowych na ostatnim miejscu wyróżnia Bank City Handlowy, gdzie RRSO jest wysokie, bo wynosi 31,79%, jednak duży plus należy się za szybką decyzję kredytową nawet w kilka minut , a także możliwość konsolidacji kredytów.

Paweł

Paweł

Interesuję się finansami i chętnie pomogę w podjęciu optymalnej decyzji.
Paweł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *