Przeglądaj poprzez

Ranking kredytów gotówkowych – grudzień 2017

Grudzień to miesiąc wydatków z uwagi na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, a także Sylwester. Aby stanąć na wysokości zadania i sprezentować najbliższej rodzinie wspaniałe prezenty pod choinkę, a także niezapomniane przeżycia podczas zabawy sylwestrowej wiele osób decyduje się na kredyt gotówkowy. Poniższy ranking kredytów gotówkowych z pewnością pomoże w wyborze najkorzystniejszej oferty.

TOP 5 lista najlepszych kredytów gotówkowych – grudzień 2017:

1. Alior Bank – Pożyczka z gwarancją
Na pierwszym miejscu listy w tym miesiącu jest propozycja Alior Banku na następujących zasadach: kredyt w maksymalnej wysokości do 150.000 zł będzie oprocentowany na poziomie 5%, natomiast okres spłaty pożyczki można ustalić na czas nawet 120 miesięcy. Prowizja ustalana jest indywidualnie z każdym klientem.

2. BGŻ BNP Paribas – Kredyt gotówkowy z karencją w spłacie
Na drugim miejscu listy znalazła się pożyczka banku BGŻ BNP Paribas na następujących zasadach: dla pożyczki w wysokości max. 30.000 zł oprocentowanie wynosić będzie 5,9%, a RRSO: 10,66%. Okres spłaty jest elastyczny i może zostać ustawiony od 8 do 63 rat. Prowizja ustalana jest indywidualnie.

3. BZ WBK – kredyt gotówkowy
Trzecie miejsce należy do oferty Banku BZ WBK, który prezentuje następujące rozwiązania: kredyt oprocentowany na poziomie 4,99% + prowizja: 4,99% musi zostać spłacony do 48 miesięcy. RRSO wynosi 19,57%.

4. Credit Agricole – kredyt gotówkowy
Na czwartym miejscu znalazła się propozycja Credit Agricole, która brzmi następująco: dla kredytu w wysokości max. 255.550 zł oprocentowanie wynosić ma pomiędzy 5,49% a 10%. Pożyczka musi zostać spłacona przed upływem 120 miesięcy. Prowizja ustalana jest indywidualnie.

5. Citi Handlowy – pożyczka gotówkowa
Piąte, zaszczytne miejsce przypadło w udziale propozycji Banku Citi Handlowy, która przedstawia się w następujący sposób: dla kredytu w kwocie max. 150.000 zł oprocentowanie zmienne wynosić będzie 5,70%, a RRSO: 9,23%. Okres spłaty jest elastyczny i może wynosić od 9 do 84 miesięcy.

Paweł

Paweł

Interesuję się finansami i chętnie pomogę w podjęciu optymalnej decyzji.
Paweł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *