Przeglądaj poprzez

Pożyczka PandaMoney.pl

pandamoney.plOferta jaką jest pożyczka PandaMoney.pl to nowa, konkurencyjna oferta na polskim rynku pożyczek krótkoterminowych online. Nie jest to jednak nowa firma, ale część dobrze znanej na rynku firmy Kredito24.  Gwarantuje to pewność i bezpieczeństwo transakcji.

Pożyczka PandaMoney.pl jest pożyczką udzielaną w maksymalnej kwocie 1800 zł, którą  trzeba zwrócić w maksymalnym  czasie  30-stu dni. Koszty ponoszone przez pożyczkobiorcę są bardzo konkurencyjne . Opłata prowizyjna przy maksymalnej pożyczce wynosi 180 złotych.

Wniosek o pożyczkę wypełnia się online na  stronie internetowej. Wypełniając wniosek o pożyczkę należy podać wszystkie dane osobowe, oraz  kwotę wnioskowanej pożyczki jak i numer konta, na który przyznana pożyczka ma zostać  przelana. Wiarygodność osoby można potwierdzić łącząc się z kontem na jednym z najpopularniejszych portali społecznościowych. Oczekiwanie na  rozpatrzenie wniosku zazwyczaj trwa kilka minut.

Firma zabezpieczając się przed nieuczciwymi klientami podnosi znacząco oprocentowanie w momencie niewywiązania się z umowy lub w sytuacji,  gdy chce się ją przedłużyć. I tak, gdy opóźnienie w spłacie wynosi 7 dni oprocentowanie wynosi 10%,  natomiast w przypadku 30 dniowej karencji oprocentowanie to wynosi 16%. Pobierane są również opłaty za ewentualne monity wysyłane do klienta.

Choć firma ta jest dość stosunkowo nową propozycją na rynku usług pożyczkowych to na stronach internetowych można znaleźć pozytywne opinie na jej temat i sposób jej przyznawania .


Paweł

Paweł

Interesuję się finansami i chętnie pomogę w podjęciu optymalnej decyzji.
Paweł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *