Przeglądaj poprzez

Pożyczka Zaplo.pl

zaploZaplo.pl oferuje nam pożyczki ratalne dostępne szybko i bez wychodzenia z domu. Zaplo sp. z o.o.  może zaproponować nam pożyczki od 500 złotych do 7 tysięcy złotych na okres od 3 miesięcy do 12 miesięcy.

Jak zaciągnąć pożyczkę w Zaplo? Czego potrzebujemy?

By wziąć pożyczkę w Zaplo potrzebny jest nam komputer z dostępem do internetu, dowód osobisty i otwarty rachunek bankowy w jednym z banków w Polsce. Siadamy wygodnie przed ekranem komputera i na stronie www.zaplo.pl wyszukujemy pożyczkę idealną dla siebie. Wybieramy kwotę pożyczki, okres spłaty i po zapoznaniu się ze wszystkimi warunkami klikamy „weź pożyczkę”. Następnie przesyłamy do Zaplo 1 grosz z naszego prywatnego konta bankowego. W tytule przelewu koniecznie wpisujemy „Potwierdzam rejestrację i zgadzam się na umowę pożyczki Zaplo.pl nr…”, który otrzymamy drogą mailową. Zaplo dba o nasze bezpieczeństwo, dlatego musi upewnić się, że osoba wnioskująca o pożyczkę to na pewno ta sama osoba, która jest właścicielem konta, na które ma płynąć pożyczana kwota pieniędzy. Kwota 1 grosza jest jedyną opłatą rejestracyjną jaką ponosimy ubiegając się o pożyczkę w Zaplo. Po piętnastu minutach od złożenia wniosku na naszym koncie pojawiają się pieniądze.

Jakie warunki należy spełnić, by móc ubiegać się o pożyczkę w Zaplo?

Musimy być obywatelami Rzeczypospolitej Polskiej, być w wieku od 20 do 75 lat, posiadać ważny dowód osobisty, posiadać dochód, nie być wpisanym do jakiegokolwiek rejestru dłużników naruszających obowiązki terminowego regulowania należności finansowych oraz być zarejestrowanym na stronie internetowej Zaplo.pl

Problem ze spłatą- jakie koszty poniesiemy?

Jeśli nie zapłacimy raty w terminie powinniśmy liczyć się z dodatkowymi kosztami. Za monit telefoniczny doliczone zostanie nam 5 złotych, za monit w postaci SMS – 2 złote, a za monit w postaci listu – 15 złotych.
Należy pamiętać, że można uniknąć płacenia tych dodatkowych kosztów i jeśli zabrakło nam pieniędzy możemy przesunąć termin spłaty raty.

Paweł

Paweł

Interesuję się finansami i chętnie pomogę w podjęciu optymalnej decyzji.
Paweł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *