Przeglądaj poprzez

Pożyczka Zaimo.pl

zaimoZaimo.pl jako firma pozabankowa to bardzo dobry sposób na pożyczkę bez zbędnych formalności. Co więcej, pieniądze na koncie pojawiają się ekspresowo, a swoją zdolność kredytową każdy z klientów może poznać każdego dnia tygodnia, niezależnie od pory dnia.

Ile można pożyczyć korzystając z Zaimo? Nawet do 6000 zł. Nieważne, jaki jest powód Twojego zapotrzebowania na dodatkowy zastrzyk gotówki.

Co musisz zrobić? Najpierw wypełnij wniosek pożyczkowy dostępny na stronie. Zajmie Ci to dwie minuty. Wystarczy, że masz przy sobie dowód osobisty, telefon komórkowy oraz masz dostęp do bankowości elektronicznej. Następnie będziesz musieć potwierdzić numer konta bankowego. Firma nie wymaga wpłaty 1 gr, wystarczy skorzystać z dedykowanej usługi KONTOCONNECT.

Następnie w ciągu minuty otrzymasz decyzję kredytową. Wraz z nią obliczony koszt pożyczki oraz wskaźnik RRSO. Pozytywne rozpatrzenie Twojego wniosku kredytowego zaowocuje wpłatą na konto – pieniądze dostaniesz już w ciągu 10 minut! Oferta Zaimo przebija wszystkie dotychczasowe. Nikt inny nie zaoferuje sfinalizowania pożyczki w czasie krótszym niż dwa dni. Na niespodziewane wydatki 10 minut oczekiwania to jak pstryczek palcami!

Kwota do 6000 zł oferowana jest tym, którzy wydrukują, podpiszą i prześlą umowę ramową pożyczki, otrzymaną na adres e-mailowy.

Zaimo swoim Klientom umożliwia wcześniejszą spłatę zobowiązania, bez ponoszenia dodatkowych opłat. Na najczęściej zadawane pytania mamy możliwość skontaktowania się z Zaimo w godzinach 10 -18.

Paweł

Paweł

Interesuję się finansami i chętnie pomogę w podjęciu optymalnej decyzji.
Paweł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *