Przeglądaj poprzez

Pożyczka Kredito24.pl

kredito24Pożyczka Kredito24.pl to oferta szybkich, krótkoterminowych pożyczek gotówkowych dla wszystkich klientów. Jeśli więc nagle potrzebujesz szybkiej gotówki, oferta Kredito24 może być dla ciebie wygodnym rozwiązaniem. Bez zbędnych formalności i rygorystycznych terminów, firma udostępnia gotówkę wszystkim tym, którzy aktualnie jej potrzebują. Dla zaufanych klientów Kredito24 udziela pożyczek poprzez SMS wystarczy wysłać odpowiednią wiadomość sms w formacie: Kredito24 kwota pożyczki długość pożyczki, a błyskawicznie otrzymamy pożyczkę na nasze konto bankowe.

Ile można pożyczyć w Kredito24?

Firma Kredito24 do każdego klienta podchodzi indywidualnie, dlatego za każdym razem kwota udostępniana dla zainteresowanego pożyczką, jest wyznaczana w  oparciu o indywidualną analizę finansową, jednak kwota pierwszej pożyczki nie może być większa niż 1000 zł. Dla zaufanych klientów czekają jednak atrakcyjne oferty pożyczek na kwoty nawet do 2000 ty zł!

Chcę pożyczyć pieniądze, ale widnieję w BIK, BIG lub KRD, czy mam szansę na gotówkę?

Kredito24, podobnie jak każda inna instytucja świadcząca usługi finansowe, ma prawo i możliwość korzystania z informacji udostępnianych BIK, BIG i KRD, jednak wiedza ta nie jest ostatecznym wyznacznikiem podjęcia decyzji o przyznaniu kredytu. Oferta Kredito24 kierowana jest do wszystkich tych klientów, którzy są zainteresowani krótkoterminowymi pożyczkami gotówkowymi i za każdym razem to indywidualna ocena wypłacalności wnioskodawcy jest dla pożyczkodawcy najważniejsza.

Mam problem z terminową spłata zadłużenia – co zrobić?

Firma Kredito24 dobrze wie, że  w życiu zdarzają się sytuacje bez wyjścia, dlatego dla swoich klientów przygotowała ofertę, umożliwiającą przedłużenie czasu trwania umowy o 7, 14 i 30 di. dni. W zależności od przedłużenia czasu trwania umowy, oprocentowanie pożyczki wzrasta odpowiednio o 12, 16 i 32% całkowitej jej kwoty.
Aby uzyskać przedłużenie umowy wystarczy, że poinformować pożyczkodawcę o tym w sposób zgodny z regulaminem, a twoja pożyczka zostanie przedłużona na okres, który pozwoli Ci na komfortową  spłatę zadłużenia.

Paweł

Paweł

Interesuję się finansami i chętnie pomogę w podjęciu optymalnej decyzji.
Paweł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *