Przeglądaj poprzez

Pożyczka Filarum.pl

filarumPożyczki Filarum.pl kierowane są do osób pomiędzy 21 a 70 rokiem życia, zamieszkujących na terenie Polski i będących jej obywatelami. Pożyczkobiorcy muszą także posiadać własny rachunek bankowy i numer telefonu.

Aby zaciągnąć pożyczkę na Filarum.pl należy zarejestrować się na stronie internetowej firmy i dokonać opłaty rejestracyjnej wynoszącej 1 grosz. Po zaksięgowaniu wpłaty pożyczka może zostać udzielona nawet w ciągu 10 minut (maksymalnie w ciągu 1 dnia roboczego). Decyzja o udzieleniu finansowania zostaje przesłana klientowi za pomocą sms-a na podany przy rejestracji numer telefonu komórkowego, a w przypadku jakichkolwiek niejasności we wniosku, pracownik firmy wyjaśnia je w trakcie rozmowy telefonicznej. Kwota pierwszej pożyczki może wynosić od 100 do 500 zł, drugiej – 1000 zł, trzeciej – 1500 zł, czwartej – 2000 zł, a piątej i każdej następnej – 2500 zł. Pierwsza pożyczka jest także udzielana bez żadnych kosztów – przy jej spłacie oddaje się tę samą kwotę, jaką się pożyczyło.

W tym samym czasie można korzystać tylko z jednej pożyczki na Filarum.pl – wniosek o udzielenie kolejnej można złożyć dopiero po spłaceniu poprzedniej pożyczki. W przypadku braku możliwości spłaty zadłużenia w zadeklarowanym czasie, termin ten można przedłużać dowolną ilość razy o 7, 14 lub 30 dni. Osoby, które pożyczą 500 zł i zdecydują się przedłużyć okres spłaty pożyczki na Filarum.pl o 7 dni zapłacą 75 zł, a gdy będą chcieć przedłużyć go o 14 dni – 100 zł i 150 zł, gdy okres ten będzie miał zwiększyć się o 30 dni.

Paweł

Paweł

Interesuję się finansami i chętnie pomogę w podjęciu optymalnej decyzji.
Paweł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *